O mnie

Mam na imię Adam. Adam żyje… całkiem nieźle… hmmm… można powiedzieć, że nawet bardzo dobrze. Nie oglądam się za siebie choć staram się wyciągać wnioski z przeszłości. Nie skupiam się na przyszłości, ale planuję i stawiam sobie cele. Koncentruję się na teraz i tu.

Byłem złym i dobrym uczniem. Byłem i jestem złym i dobrym synem. Cały czas się uczę i prawdopodobnie do końca moich dni to się nie zmieni. Każde wydarzenie, spotkanie, doświadczenie wywiera na mnie wpływ i sprawia, że jestem trochę innym niż byłem przed.

Ukończyłem kierunek wychowanie fizyczne i specjalizację trenerską II klasy na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, a w 2018 roku uzupełniłem kwalifikacje trenerskie i obecnie posiadam dyplom UEFA A. Miałem zostać piłkarzem, a studia to tak przy okazji. Te ostatnie ukończyłem, a profesjonalnej piłki nigdy nie powąchałem na boisku. Przez 4 lata z dyplomem w ręku, zastanawiałem się co mam w życiu począć. Spróbowałem paru fajnych rzeczy (m.in. programowanie), które mnie rozwinęły i wydaje mi się, że były niezbędne do tego, bym znalazł się w tym miejscu, w którym obecnie jestem.

W 2012 roku wspólnie ze znajomymi założyłem klub Królewscy Płock i zostałem jego prezesem. Trenuję dzieci, rozwijam się, kształcę, poznaję ciekawych i życzliwych ludzi. Chodzę często własnymi ścieżkami, które nie są zbyt powszechne, ale dzięki temu jestem szczęśliwy.

Witam Cię serdecznie na moim blogu. Wierzę, że czas spędzony tutaj będzie dla Ciebie wartościowy.

Książka „Projekt rodzic”

Moją książkę "Projekt rodzic, czyli jako wychować piłkarza" można nabyć w regularnej sprzedaży tylko na mojej stronie internetowej. Kurier dostarczy paczkę do Twoich rąk w czasie 24-48 godzin od zamówienia.

Na 352 stronach książki rodzic dowie się jak postępować w procesie szkolenia, aby zwiększyć szanse dziecka na zostanie profesjonalnym zawodnikiem. To także ciekawa lektura dla trenera, aby spojrzeć na gracza od trochę innej strony. Książka wzbogacona kolorwymi ilustracjami i rysunkami, tabelami oraz filmikami (po zeskanowaniu telefonem QR kodu).

Kliknij tutaj i zamów swój egzemplarz

Odwiedź media społecznościowe Trenera okiem